V6WM100C-M3/I
DIODE SCHOTTKY 6A 100V DPAK
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-252-3
Seri / Aile Numarası
V6WM100C
V6WM100C-M3/I Hakkında
V6WM100C-M3/I, Vishay tarafından üretilen 6A/100V Schottky diyot dizisidir. Ortak katot konfigürasyonunda bağlantılı bir çift diyot içerir. TO-252 (DPak) yüzey montaj pakajında sunulmuştur. Forward voltajı 740mV @ 3A, reverse leakage akımı 100V'de 150µA'dir. -40°C ile 150°C arasında çalışabilir. Fast recovery özelliğine sahip (≤500ns), 200mA üzerinde akım çekilen uygulamalarda tercih edilir. Güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve yüksek akımlı doğrultma devreleri gibi uygulamalarda kullanılır. Parça obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 150 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D-PAK (TO-252AA)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 740 mV @ 3 A