V60M120CHM3/4W
DIODE SCHOTTKY 120V 30A TO220
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
V60M120CHM3
V60M120CHM3/4W Hakkında
V60M120CHM3/4W, Vishay tarafından üretilen 120V Schottky diyot çiftidir. TO-220-3 paketinde sunulan bu komponent, 30A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 970mV ileri gerilim düşüşüne sahiptir. Fast Recovery özelliği ile 500ns veya daha hızlı anahtarlama hızına sahip olan bu diyot, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve yüksek frekanslı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 175°C arasında işletme sıcaklığı aralığında çalışabilir ve 120V maksimum ters gerilim dayanımına sahiptir. Common cathode konfigürasyonu ile, çift diyot yapısı uygulamaların tasarımını basitleştirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 120 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 970 mV @ 30 A