V60170PW-M3/4W
DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V TO3PW
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-3P-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
V60170PW
V60170PW-M3/4W Hakkında
V60170PW-M3/4W, Vishay tarafından üretilen 170V Schottky diyot dizisidir. TO-3P-3 paketinde sunulan bu komponent, 1 Pair Common Cathode konfigürasyonuna sahiptir. Diyot başına 30A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 930 mV maksimum forward voltajına (30A'de) sahiptir. 170V maksimum ters voltaj (Vr) ile çalışır ve 500 µA ters sızıntı akımına (170V'de) maruz kalır. Fast recovery özelliğine sahip olup, ≤500ns ve >200mA koşullarda çalışır. -40°C ile 175°C arasında çalışan bu diyot dizisi, güç kaynakları, inverted sistemler ve yüksek voltajlı doğrultma uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye monte edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 170 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case TO-3P-3 Full Pack
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-3PW
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 170 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 930 mV @ 30 A