V60100CHM3/4W
DIODE SCHOTTKY 60A 100V TO-220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
V60100CHM3/4W
V60100CHM3/4W Hakkında
V60100CHM3/4W, Vishay tarafından üretilen 100V 60A Schottky doğrultucu diyotudur. 1 çift ortak katot konfigürasyonuna sahip bu bileşen, TO-220-3 paketinde sunulmaktadır. Fast Recovery karakteristiği sayesinde 500ns'den az anahtarlama hızına sahiptir. Ön gerilim düşümü maksimum 790mV @ 30A'dir. -40°C ile +150°C arasında çalışabilen bu diyot, yüksek akım uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler ve motor kontrol devrelerinde kullanılır. Through Hole montajı ile PCB'lere doğrudan yerleştirilmektedir. (Not: Bu ürün üretim dışıdır - Obsolete)
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 100 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 790 mV @ 30 A