V50100PW-M3/4W
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO3PW
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-3P-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
V50100PW
V50100PW-M3/4W Hakkında
V50100PW-M3/4W, Vishay tarafından üretilen ortak katot konfigürasyonlu Schottky diyot dizisidir. 100V ters voltaj kapasitesi ve 25A ortalama doğrultulmuş akımla tasarlanmıştır. Fast recovery karakteristiğine (≤500ns) sahip olan bu bileşen, güç kaynakları, redresör uygulamaları ve anahtarlama devrelerinde kullanılmaktadır. 840mV maksimum forward voltajı ile düşük ısı dissipasyonu sağlar. TO-3P-3 paketi ile through-hole montajına uygundur. -40°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Bileşen artık üretilmemektedir (obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 25A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-3P-3 Full Pack
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-3PW
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 840 mV @ 25 A