V4PAL45-M3/I
DIODE SCHOTTKY 45V 3A DO221BC
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
DO-221BC
Seri / Aile Numarası
V4PAL45
V4PAL45-M3/I Hakkında
Vishay V4PAL45-M3/I, 45V ters gerilim derecelendirilmiş bir Schottky doğrultucu diyottur. DO-221BC (SMA) yüzey montajlı pakete sahip olan bu bileşen, 3A DC ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 570mV maksimum ileri gerilime (4A'da) sahiptir. Fast Recovery özelliğiyle 500ns'den daha hızlı anahtarlama hızı sağlar. -40°C ile 150°C arasında çalışır, 450pF kapasitesi (4V'da) ve 450µA ters sızıntı akımı (45V'da) bulunur. Düşük ileri voltaj düşüşü nedeniyle güç kaybı minimuma indirilen bu diyot, anahtarlamalı güç kaynakları, buck dönüştürücüler ve yüksek hızlı doğrultama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 450pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 3A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 450 µA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case DO-221BC, SMA Flat Leads Exposed Pad
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-221BC (SMPA)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 570 mV @ 4 A