V40D45CHM3/I
40A 45V SMPD TRENCH SKY RECT
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
V40D45CHM3
V40D45CHM3/I Hakkında
V40D45CHM3/I, Vishay tarafından üretilen 40A 45V SMPD Trench Sky doğrultma diyotudur. Schottky tip diyot teknolojisini kullanan bu komponent, ortalama doğrultulmuş akım (Io) 20A ve reverse leakage akımı 45V'de 2.5mA'dir. TO-263-3 (D²Pak) paketinde sunulan bileşen, -40°C ile +150°C sıcaklık aralığında çalışabilir. Forward voltajı 20A'de maksimum 570mV olan cihaz, 500ns'den küçük recovery time ile fast recovery özelliğine sahiptir. Güç kaynakları, LED sürücüleri, AC-DC konvertörleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2.5 mA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab) Variant
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AC (SMPD)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 570 mV @ 20 A