V40100KHM3/4W
DIODE SCHOTTKY
Seri / Aile Numarası
V40100KHM3
V40100KHM3/4W Hakkında
V40100KHM3/4W, Vishay tarafından üretilen 1 pair common cathode konfigürasyonunda Schottky diyot dizisidir. TO-220-3 pakete sahip bu komponent, 20A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve maksimum 100V ters gerilim değerine sahiptir. 820mV forward voltage değeri ile 20A'de çalıştırılabilir. Fast recovery özelliğine sahip (-40°C ~ 150°C çalışma sıcaklığı aralığında) bu diyot, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve doğrultma devrelerinde kullanılır. Through hole montaj tipi ile PCB'ye kolayca entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 100 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 820 mV @ 20 A