V40100C-M3/4W
DIODE SCHOTTKY 40A 100V TO-220AB
Seri / Aile Numarası
V40100C
V40100C-M3/4W Hakkında
V40100C-M3/4W, Vishay tarafından üretilen 100V/40A Schottky diyot dizisidir. TO-220-3 paketinde sağlanan bu bileşen, ortak katot konfigürasyonuna sahip bir diyot çiftinden oluşmaktadır. 20A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ve 730mV ileri gerilim düşümü (20A'da) özellikleriyle, güç kaynakları, adaptörler ve doğrultma uygulamalarında kullanılır. Fast recovery özelliği sayesinde 500ns'den kısa anahtarlama zamanına sahiptir. -40°C ile +150°C arasında çalışabilen bu Schottky diyot, 100V ters gerilim dayanımı ve düşük ters sızıntı akımı (1mA @ 100V) ile yüksek verimlilik sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 100 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 730 mV @ 20 A