V3PM15HM3/I
SCHOTTKY RECTIFIER 3A 150V SMP
Seri / Aile Numarası
V3PM15HM3
V3PM15HM3/I Hakkında
V3PM15HM3/I, Vishay tarafından üretilen Surface Mount Schottky doğrultucu diyottur. 150V ters voltaj ve 3A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesiyle tasarlanmıştır. Fast recovery özelliğine sahip (≤500ns) bu bileşen, 760mV forward voltage düşüşü ile düşük güç kaybı sağlar. -40°C ile +175°C arasında çalışabilen bu diyot, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, LED sürücüleri ve anahtarlama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. DO-220AA (SMP) paket tipi ve 180pF kapasitansi (4V, 1MHz) ile yüksek frekans uygulamalarına uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 180pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1.8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 150 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case DO-220AA
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-220AA (SMP)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 760 mV @ 1.5 A