V3PL45HM3/H
SCHOTTKY RECTIFIER 3A 45V SMP
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
DO-220AA
Seri / Aile Numarası
V3PL45HM3
V3PL45HM3/H Hakkında
V3PL45HM3/H, Vishay tarafından üretilen 3A 45V Schottky doğrultma diyotudur. Surface mount DO-220AA (SMP) paketinde sunulan bu bileşen, 540mV iletkeme geriliminde (3A'de) çalışır ve -40°C ile +150°C arasında çalışır. Fast recovery özelliği ile 500ns altında yanıt süresi gösterir. 1MHz'de 550pF kapasitansı ve 45V'de 450µA ters sızıntı akımı özelliklerine sahiptir. Switching güç kaynakları, invertörler, AC/DC dönüştürücüler ve yüksek frekanslı uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 550pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 3A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 450 µA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case DO-220AA
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-220AA (SMP)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 540 mV @ 3 A