V35PWM60-M3/I
DIODE SCHOTTKY 60V 35A SLIMDPAK
Seri / Aile Numarası
V35PWM60-M3
V35PWM60-M3/I Hakkında
V35PWM60-M3/I, Vishay tarafından üretilen 60V 35A kapasiteli Schottky doğrultucu diyottur. SlimDPAK (TO-252-3) paketinde sunulan bu yüksek akım diyotu, 770mV forward voltajı ile enerji verimliliği sağlar. -40°C ile 175°C arasında çalışabilen bu komponent, 500ns'den hızlı recovery time'ı ile switch mode güç kaynakları, AC/DC adaptörler, endüstriyel AC motorlar ve oto elektroniği uygulamalarında kullanılır. Düşük ters sızıntı akımı (2.1mA @ 60V) ve hızlı diyot karakteristiği sayesinde radyo frekans bozulmasını minimize eder.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 3340pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 35A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2.1 mA @ 60 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SlimDPAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 770 mV @ 35 A