V35PWM10-M3/I
DIODE SCHOTTKY 100V 35A SLIMDPAK
Seri / Aile Numarası
V35PWM10
V35PWM10-M3/I Hakkında
V35PWM10-M3/I, Vishay tarafından üretilen 100V 35A kapasiteli Schottky doğrultma diyotudur. SlimDPAK (SC-63) SMD paketinde sunulan bu komponenti, güç kaynakları, hızlı anahtarlama devreler, AC/DC konverterler ve ön-diyot uygulamalarında kullanılabilirsiniz. 900mV maksimum forward gerilim ile düşük ısı kaybı sağlar. Fast recovery özelliği (<500ns) ile yüksek frekanslı uygulamalara uygundur. -40°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 800µA ters sızıntı akımı ve 2500pF kapasitans değerleri düşük güç tüketimi gerektiren tasarımlar için uygun karakteristikler sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 2500pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 35A
Current - Reverse Leakage @ Vr 800 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SlimDPAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 35 A