V35PW60HM3/I
DIODE SCHOTTKY 60V 35A SLIMDPAK
Seri / Aile Numarası
V35PW60HM3
V35PW60HM3/I Hakkında
V35PW60HM3/I, Vishay tarafından üretilen 60V/35A kapasiteli hızlı iyileşme Schottky diyotudur. Surface mount TO-252-3 (DPak) paketinde sunulan bu bileşen, 720mV forward voltaj düşümü ve 5mA reverse leakage akımı özellikleriyle DC doğrultma, güç kaynakları, anahtarlama devreleri ve koruma uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen ve 500ns'den hızlı recovery time'a sahip diyot, yüksek akım uygulamalarında verimliliği arttırmak için tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 3600pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 35A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 mA @ 60 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SlimDPAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 720 mV @ 35 A