V35PW15-M3/I
DIODE SCHOTTKY 150V 35A SLIMDPAK
Seri / Aile Numarası
V35PW15-M3
V35PW15-M3/I Hakkında
Vishay V35PW15-M3/I, 150V ters voltaj derecelendirilmiş 35A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi olan yüksek akım Schottky diyotudur. SlimDPAK (TO-252-3) yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, 1.4V maksimum ileri gerilim düşüşü ve 250µA ters kaçak akımı karakteristiğiyle verimli doğrultma uygulamaları için tasarlanmıştır. 500ns altında hızlı geri kazanım süresi ve -40°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklık aralığı sayesinde güç kaynakları, invertörler, DC/DC dönüştürücüler ve güç yönetimi devrelerinde kullanılır. 1620pF (4V, 1MHz) kapasitans değeri yüksek frekanslı uygulamalarda iyi performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 1620pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 35A
Current - Reverse Leakage @ Vr 250 µA @ 150 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SlimDPAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.4 V @ 35 A