V30K45HM3/I
RECTIFIER BARRIER SCHOTTKY FP5X6
Seri / Aile Numarası
V30K45HM3
V30K45HM3/I Hakkında
V30K45HM3/I, Vishay tarafından üretilen Surface Mount Schottky barrier diyotudur. 30A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ve 45V maksimum ters voltaj ile tasarlanmıştır. 630mV ileri voltaj düşüşü (30A'de) ile karakterize edilen bu bileşen, hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. FlatPAK (5x6) paketinde sunulan diyot, -40°C ile +150°C arasında çalışır. Düşük kapasitans (4000pF @ 4V, 1MHz) ve ≤500ns hızlı geri kazanım süresi özellikleriyle AC-DC güç kaynakları, sürücü devreler ve yüksek frekanslı anahtarlama uygulamalarında tercih edilir. 2mA ters sızıntı akımı (45V'de) sayesinde verim açısından avantajlıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 4000pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 mA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case 8-PowerTDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package FlatPAK (5x6)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 630 mV @ 30 A