V30DM120C-M3/I
DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V SMPD
Seri / Aile Numarası
V30DM120C
V30DM120C-M3/I Hakkında
V30DM120C-M3/I, Vishay tarafından üretilen Surface Mount Schottky diyot dizisidir. Bileşen, 120V maksimum ters gerilim ve 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip olup, tek çift ortak katot konfigürasyonunda tasarlanmıştır. 970mV maksimum ileri gerilim düşüşü (15A'de) ile verimli güç yönetimi sağlar. -40°C ile +150°C arasında çalışabilen bu hızlı kurtarma diyotu (≤500ns), güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler ve koruma devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. TO-263-3 (D²Pak) paketinde sunulan komponent, ters kaçış akımı 800µA@120V olarak belirtilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 800 µA @ 120 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab) Variant
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SMPD
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 970 mV @ 15 A