V30D60CL-M3/I
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V SMPD
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
V30D60CL
V30D60CL-M3/I Hakkında
V30D60CL-M3/I, Vishay tarafından üretilen Surface Mount Schottky diyot dizisidir. TO-263-3 D²Pak paketinde sunulan bu bileşen, 1 Pair Common Cathode konfigürasyonuna sahiptir. 60V ters voltaj ve diyot başına 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. İleri gerilim düşümü 15A'da maksimum 610mV olup, hızlı geri kazanım özelliğine (≤500ns) sahiptir. Ters sızıntı akımı 60V'ta 4mA'dır. -40°C ile 150°C arasında çalışabilen bu diyot dizisi, güç kaynakları, anahtarlama devreleri ve EMI filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 4 mA @ 60 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab) Variant
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SMPD
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 610 mV @ 15 A