V30100S-M3/4W
DIODE SCHOTTKY 30A 100V TO-220AB
Seri / Aile Numarası
V30100S
V30100S-M3/4W Hakkında
Vishay V30100S-M3/4W, 30A ortalama doğrultma akımı kapasiteli Schottky diyotudur. 100V maksimum ters gerilim (Vr) ile tasarlanmış olup, 30A akımda 1V maksimum ileri gerilime (Vf) sahiptir. TO-220-3 paketinde sunulan bu komponent, 500ns'den daha hızlı iyileşme süresine (fast recovery) ve 350µA ters sızıntı akımına (100V'ta) sahiptir. -40°C ile 150°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sağlar. Yüksek akımlı uygulamalarda, AC/DC güç kaynakları, invertörler ve motor sürücülerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 350 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 30 A