V2PL45-M3/H
DIODE SCHOTTKY 45V 2A MICROSMP
Paket/Kılıf
MicroSMP
Seri / Aile Numarası
V2PL45
V2PL45-M3/H Hakkında
V2PL45-M3/H, Vishay tarafından üretilen 45V, 2A kapasiteli Schottky diyottur. MicroSMP (DO-219AD) yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, düşük forward voltaj düşüşü (560 mV @ 2A) ve hızlı recovery özelliğine (≤500ns) sahiptir. 300 pF kapasitansi (4V, 1MHz) ve 350 µA reverse leakage akımı ile karakterizedir. -40°C ile 150°C arasında çalışabilir. Anahtarlama uygulamaları, AC/DC dönüştürücüler, güç kaynakları ve düşük voltaj doğrultucu devrelerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 300pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 350 µA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case MicroSMP
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package MicroSMP (DO-219AD)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 560 mV @ 2 A