V23047-A1110-A511
RELAY SAFETY DPST 6A 110V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
V23047-A1110-A511
V23047-A1110-A511 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen V23047-A1110-A511, 110VDC bobine sahip güvenlik röleleridir. DPST-NO/NC kontakt konfigürasyonu ile 1 Form A ve 1 Form B temasını barındırır. 6A kontakt kapasitesine ve AgNi (Gümüş-Nikel) temas malzemesine sahip olan röle, tam kapalı (sealed) tasarımı ile endüstriyel ortamlarda kullanılmaya uygundur. 82.5VDC işletme voltajında açılır, 11VDC'de kapanır. -25°C ile 70°C arasında çalışabilir. PC Pin terminasyon stiline sahip Through Hole montaj tipi ile PCB'ye monte edilir. Maksimum 400VAC anahtarlama voltajında kullanılabilir. Emniyetli kontrol ve güvenlik uygulamalarında tercih edilen bir komponenttir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 110VDC
Contact Form DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B)
Contact Material Silver Nickel (AgNi)
Contact Rating (Current) 6 A
Features Sealed - Fully
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 82.5 VDC
Must Release Voltage 11 VDC
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Part Status Active
Switching Voltage 400VAC - Max