V20PWM45CHM3/I
DIODE ARRAY SCHOTT 45V SLIMDPAK
Seri / Aile Numarası
V20PWM45CHM3
V20PWM45CHM3/I Hakkında
V20PWM45CHM3/I, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizi komponentidir. 45V maksimum reverse voltaj ve 10A ortalama düzeltilmiş akım kapasitesine sahiptir. Common cathode konfigürasyonda tasarlanan bu diyot, hızlı geri kazanım karakteristiği (500ns) ile forward voltaj düşüşü 620mV @ 10A'dir. Surface mount SlimDPAK (TO-252-3) paketinde sunulan komponent, -40°C ile 175°C junction sıcaklık aralığında çalışabilir. Güç kaynakları, anahtarlama devreleri ve DC-DC konverterler gibi düzeltme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SlimDPAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 620 mV @ 10 A