V20PWM12-M3/I
DIODE SCHOTTKY 120V 20A SLIMDPAK
Seri / Aile Numarası
V20PWM12-M3
V20PWM12-M3/I Hakkında
V20PWM12-M3/I, Vishay tarafından üretilen 120V/20A kapasiteli bir Schottky diyottur. SlimDPAK (TO-252-3) yüzey montajı paketi ile tasarlanmıştır. Fast recovery diyot karakteristiği (≤500ns) ile düşük ileri gerilim düşümü (1.02V @ 20A) sağlar. -40°C ile 175°C arasında çalışabilir. Ters kırılma voltajı 120V'dur ve ters sızıntı akımı 120V'da 500µA'dır. Güç kaynakları, anahtarlama devreleri, AC-DC konverterler ve yüksek frekanslı uygulamalarda doğrultma diotu olarak kullanılır. 1350pF kapasitans değeri (4V, 1MHz) kontrol devrelerine uygun hızlı anahtarlama özelliği sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 1350pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 120 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SlimDPAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.02 V @ 20 A