V20PWM10HM3/I
DIODE SCHOTTKY 100V 20A SLIMDPAK
Seri / Aile Numarası
V20PWM10HM3
V20PWM10HM3/I Hakkında
V20PWM10HM3/I, Vishay tarafından üretilen 100V 20A rated Schottky diyotudur. SlimDPAK (SC-63) yüzey montaj paketinde sunulan bu komponentin ileri gerilim düşüşü 900mV @ 20A olup, ters sızıntı akımı 100V'de 200µA'dır. Fast recovery özelliğine sahip olan diyot, -40°C ile 175°C arasında çalışabilir. Güç kaynağı devreleri, DC-DC konvertörler ve doğrultma uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 1575pF kapasitansi @ 4V, 1MHz karakteristiği ile anahtarlama hızlı uygulamalara uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 1575pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SlimDPAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 20 A