V20PW60HM3/I
DIODE SCHOTTKY 60V 20A SLIMDPAK
Seri / Aile Numarası
V20PW60HM3
V20PW60HM3/I Hakkında
V20PW60HM3/I, Vishay tarafından üretilen 60V, 20A kapasitesi olan bir Schottky doğrultucu diyottur. SlimDPAK (SC-63) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 660 mV ön kapanma gerilimi ile düşük güç kaybı sağlar. 500ns'den kısa geri kazanım süresi ve hızlı anahtarlama özelliği sayesinde güç kaynağı devreleri, DC-DC dönüştürücüler ve uydu devrelerinde etkin bir şekilde kullanılır. -40°C ile 150°C çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 2250pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 3.6 mA @ 60 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SlimDPAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 660 mV @ 20 A