V20PW60C-M3/I
DIODE ARRAY SCHOTT 60V SLIMDPAK
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-252-3
Seri / Aile Numarası
V20PW60C
V20PW60C-M3/I Hakkında
V20PW60C-M3/I, Vishay tarafından üretilen 60V rated Schottky diyot dizi komponentidir. Common cathode konfigürasyonunda tasarlanan bu bileşen, her bir diyot başına 10A ortalama doğrultma akımı kapasitesine sahiptir. SlimDPAK (TO-252-3, DPak) yüzey montaj paketinde sunulan komponentin forward voltajı 640mV'dir (10A'de). Fast recovery özelliği ile ≤500ns switching hızına sahip olup, -40°C ile 150°C arasında çalışır. Maksimum reverse leakage akımı 60V'de 1.5mA'dir. Anahtarlama güç kaynakları, güç yönetimi, RF uygulamaları ve hızlı anahtarlamanın gerekli olduğu doğrultma devrelerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.5 mA @ 60 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SlimDPAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 640 mV @ 10 A