V20PW60-M3/I
DIODE SCHOTTKY 60V 20A SLIMDPAK
Seri / Aile Numarası
V20PW60
V20PW60-M3/I Hakkında
V20PW60-M3/I, Vishay tarafından üretilen 60V/20A kapasiteli Schottky diyotudur. SlimDPAK (TO-252-3) surface mount paketlemesi ile tasarlanmıştır. Fast recovery karakteristiği sayesinde 500ns'den düşük anahtarlama zamanına sahiptir. 20A ortalama doğrultulmuş akımda maksimum 660mV ileriye doğru gerilim düşüşü sunar. -40°C ile 150°C arasında işletim sıcaklıklarına toleranstır. Düşük ters sızıntı akımı (60V'de 3.6mA) ile güç uygulamaları, AC/DC konverterler ve anahtarlama güç kaynakları gibi uygulamalarda kullanılır. 2250pF kapasitanslı (1MHz'de 4V'de ölçülmüş) tasarımı hızlı anahtarlama işlemleri için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 2250pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 3.6 mA @ 60 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SlimDPAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 660 mV @ 20 A