V20PW15-M3/I
DIODE SCHOTTKY 150V 20A SLIMDPAK
Seri / Aile Numarası
V20PW15
V20PW15-M3/I Hakkında
V20PW15-M3/I, Vishay tarafından üretilen 150V 20A kapasiteli Schottky diyottur. SlimDPAK (TO-252-3) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, düşük forward voltage (1.47V @ 20A) ve hızlı recovery time'ı (≤500ns) sayesinde güç kaynakları, DC/DC dönüştürücüler, UPS sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda doğrultucu olarak kullanılır. -40°C ile +150°C arasında çalışabilen komponent, 250µA ters sızıntı akımı ile yüksek güvenilirliği sağlar. SlimDPAK paket tasarımı kompakt PCB tasarımlarında yer tasarrufu imkanı sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 950pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 250 µA @ 150 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SlimDPAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.47 V @ 20 A