V20DM120CHM3/I
DIODE SCHOTTKY 120V 10A SMPD
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
V20DM120CHM3
V20DM120CHM3/I Hakkında
V20DM120CHM3/I, Vishay tarafından üretilen 120V reverse voltaj kapasitesine sahip Schottky diyot çiftidir. TO-263-3 (D²Pak) paketinde sunulan bu komponent, Common Cathode konfigürasyonuyla tasarlanmıştır. Her diyot 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 930mV ileriye doğru voltaj düşüşüne sahiptir. Fast recovery tipi olup 500ns'den kısa recovery zamanı özellikleri vardır. -40°C ile +175°C arasında çalışan bu komponent, güç kaynakları, anahtarlama devreleri, ve yüksek frekans uygulamalarında kullanılır. Düşük forward voltaj kaybı sayesinde enerji verimliliğinde avantaj sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 600 µA @ 120 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab) Variant
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AC (SMPD)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 930 mV @ 10 A