V20DM120-M3/I
DIODE SCHOTTKY 120V 10A SMPD
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
V20DM120
V20DM120-M3/I Hakkında
V20DM120-M3/I, Vishay tarafından üretilen Surface Mount Schottky diyot dizisidir. 1 Pair Common Cathode konfigürasyonunda tasarlanan bu bileşen, 120V DC reverse voltaj ve 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 930 mV forward voltage @ 10A ile karakterize edilen diyot, fast recovery özelliğine (≤500ns) ve 600 µA @ 120V reverse leakage current'ine sahiptir. TO-263-3 (D²Pak) paketinde sunulan komponent, -40°C ile 175°C arasında çalışabilir. Güç kaynağı devrelerinde, ac-dc dönüştürücülerde ve düşük forward voltage kaybına ihtiyaç duyulan doğrultma uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 600 µA @ 120 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab) Variant
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AC (SMPD)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 930 mV @ 10 A