V20D45C-M3/I
20A 45V SMPD TRENCH SKY RECT
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
V20D45C
V20D45C-M3/I Hakkında
V20D45C-M3/I, Vishay tarafından üretilen 20A 45V Schottky doğrultucu diyotudur. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, ortak katot konfigürasyonunda 1 çift diyot içerir. 10A ortalama doğrultulmuş akımda maksimum 570mV ileri gerilim düşüşü ile karakterize edilen hızlı geri kazanım diyodudur (≤500ns). -40°C ile 150°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında 45V ters gerilim toleransı sağlar. Güç kaynakları, invektörler, AC-DC dönüştürücüler ve yüksek akımlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab) Variant
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AC (SMPD)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 570 mV @ 10 A