V20120S-M3/4W
DIODE SCHOTTKY 20A 120V TO-220AB
Seri / Aile Numarası
V20120S
V20120S-M3/4W Hakkında
V20120S-M3/4W, Vishay tarafından üretilen 20A/120V Schottky doğrultma diyotudur. TO-220-3 paket tipi ile through-hole montaj için tasarlanmıştır. Fast recovery özelliğine sahip olan bu diyot, güç kaynakları, switched-mode power supplies (SMPS), inverter devreleri ve AC/DC doğrultma uygulamalarında kullanılır. 1.33V forward voltage ile düşük ısı kaybı sağlar. -40°C ile 150°C arasında güvenilir çalışma sunar. 250µA @ 120V reverse leakage özelliği ile yüksek reverse voltage izolasyonu ve hızlı anahtarlama performansı sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 250 µA @ 120 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.33 V @ 20 A