V15PM6HM3/H
DIODE SCHOTTKY TMBS 15A 60V SMPC
Seri / Aile Numarası
V15PM6HM3
V15PM6HM3/H Hakkında
V15PM6HM3/H, Vishay tarafından üretilen 15A kapasiteli Schottky doğrultucu diyottur. 60V maksimum reverse voltaj ile tasarlanan bu bileşen, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve ters polarite koruması uygulamalarında kullanılır. TO-277A (SMPC) surface mount paketinde sunulan diyot, 640mV forward voltajı ile düşük güç kaybı sağlar. -40°C ile 175°C arasında çalışabilen ve 500ns'den hızlı recovery time'ı olan bu komponentin maksimum reverse leakage akımı 60V'ta 1.2mA'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 2300pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.2 mA @ 60 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277A (SMPC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 640 mV @ 15 A