V15PL50-M3/86A
DIODE SCHOTTKY 50V 6A TO277A
Paket/Kılıf
TO-277
Seri / Aile Numarası
V15PL50-M3
V15PL50-M3/86A Hakkında
V15PL50-M3/86A, Vishay tarafından üretilen 50V 6A kapasiteli bir Schottky doğrultma diyotudur. TO-277A (3-PowerDFN) paketinde sunulan bu bileşen, yüksek hızlı anahtarlama uygulamaları için tasarlanmıştır. 570 mV düşük forward voltajı ve 500ns'den az recovery süresine sahip olan bu diyot, güç kaynakları, invertörler, DC-DC dönüştürücüler ve anahtarlamalı güç sistemlerinde kullanılmaktadır. -40°C ile +150°C arasında çalışma sınırları bulunan komponent, 800 µA @ 50V reverse leakage karakteristiğine sahiptir. Surface mount teknolojisiyle entegre ve düşük kayıp karakteristiğiyle verimli tasarımlar için uygunudur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 6A
Current - Reverse Leakage @ Vr 800 µA @ 50 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277A (SMPC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 50 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 570 mV @ 15 A