V15P15-M3/I
DIODE SCHOTTKY 150V 15A TO277A
Seri / Aile Numarası
V15P15-M3
V15P15-M3/I Hakkında
V15P15-M3/I, Vishay tarafından üretilen 150V/15A kapasiteli bir Schottky doğrultucu diyottur. TO-277A (PowerDFN) surface mount pakette sunulan bu bileşen, 1.08V maksimum forward voltage ile düşük voltaj düşüşü sağlar. -40°C ile +150°C arasında çalışabilen ve 500ns'den daha hızlı recovery time özelliğine sahip olan diyot, güç kaynakları, anahtarlama devreleri, yüksek akım uygulamalarında ve düşük voltaj doğrultama işlemlerinde kullanılır. 300µA maksimum reverse leakage akımı ile düşük ters akım karakteristiğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 300 µA @ 150 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277A (SMPC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.08 V @ 15 A