V12PM45HM3/H
DIODE SCHOTTKY TMBS 12A 45V SMPC
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-277
Seri / Aile Numarası
V12PM45HM3
V12PM45HM3/H Hakkında
V12PM45HM3/H, Vishay tarafından üretilen 12A kapasiteli Schottky doğrultucu diyotudur. 45V maksimum ters voltaj toleransı ile güç kaynakları, invertörler, AC/DC dönüştürücüler ve anahtarlama devrelerinde kullanılır. TO-277A (SMPC) yüzey montajlı paket tipinde sunulan bu diyot, 600mV forward voltage ve 500µA ters kaçak akım özelliğine sahiptir. -40°C ile 175°C arasında çalışır. Fast recovery özellikleri sayesinde yüksek frekanslı uygulamalarda veri işleme uygulamalarında, anahtarlama güç kaynakları ve doğrultma devrelerinde tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 2350pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 12A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277A (SMPC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 12 A