V12PM45-M3/I
RECTIFIER BARRIER SCHOTTKY TO-27
Seri / Aile Numarası
V12PM45-M3
V12PM45-M3/I Hakkında
V12PM45-M3/I, Vishay tarafından üretilen Schottky barrier rectifier diyottur. Surface mount TO-277A paketinde sunulan bu bileşen, 12A ortalama doğrultulmuş akım ve maksimum 45V DC ters voltaj derecelendirmesine sahiptir. 600mV ön voltaj düşüşü ile 12A akımda çalışır. Fast recovery özelliğine sahip olan diyot (≤500ns, >200mA), geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 175°C) güvenilir performans sunar. Düşük kapasitans değeri (2350pF @ 4V, 1MHz) ve 500µA ters sızıntı akımı ile anahtarlama uygulamaları, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve yüksek frekanslı doğrultma devrelerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 2350pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 12A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277A (SMPC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 12 A