V12PM15HM3/H
DIODE SCHOTTKY TMBS 12A 150V SMP
Seri / Aile Numarası
V12PM15HM3
V12PM15HM3/H Hakkında
V12PM15HM3/H, Vishay tarafından üretilen Schottky tip hızlı iyileştirme doğrultucu diyotudur. 12A ortalama doğrultulmuş akım ve 150V maksimum ters voltaj kapasitesiyle tasarlanmıştır. Surface mount TO-277A (SMPC) pakajında sunulan bu bileşen, anahtarlama güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve yüksek frekans uygulamalarında kullanılır. 1.08V maksimum ileri voltaj düşüşü ve 500ns'den kısa iyileştirme süresi ile enerji verimliliği sağlar. -40°C ile 175°C arasında çalışan bu diyot, 860pF kapasitans değerine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 860pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 12A
Current - Reverse Leakage @ Vr 250 µA @ 150 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277A (SMPC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.08 V @ 12 A