V12PM12-M3/87A
DIODE SCHOTTKY 12A 120V TO-277AC
Seri / Aile Numarası
V12PM12
V12PM12-M3/87A Hakkında
V12PM12-M3/87A, Vishay tarafından üretilen 12A kapasiteli Schottky doğrultma diyotudur. 120V maksimum reverse voltaj ile tasarlanan bu bileşen, ortalama doğrultulmuş akım değeri 12A'dir. TO-277 SMD paket içerisinde sunulan diyot, ≤500ns hızlı kurtarma özelliğine sahiptir. Forward voltaj değeri 12A akımda maksimum 800mV olup, reverse leakage akımı 120V'de 500µA'dir. -40°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bu bileşen, güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler, endüstriyel kontrol devreleri ve anahtarlama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 12A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 120 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277A (SMPC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 800 mV @ 12 A