V12P8-M3/86A
DIODE SCHOTTKY 80V 4.3A TO277A
Seri / Aile Numarası
V12P8-M3/86A
V12P8-M3/86A Hakkında
V12P8-M3/86A, Vishay tarafından üretilen 80V rated Schottky doğrultucu diyottur. TO-277A yüzey montajlı paket içinde sunulan bu bileşen, 4.3A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Forward voltajı 12A'de maksimum 660mV olan diyot, ≤500ns fast recovery speed özelliğine ve 1mA ters sızıntı akımına (80V'de) sahiptir. -40°C ile 150°C arasında çalışabilen bu Schottky diyot, güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler, anahtarlama uygulamaları ve ters polaritenin korunması gereken devreler için kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 4.3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 80 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277A (SMPC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 80 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 660 mV @ 12 A