V12P6-M3/87A
DIODE SCHOTTKY 60V 4.6A TO277A
Seri / Aile Numarası
V12P6-M3/87A
V12P6-M3/87A Hakkında
V12P6-M3/87A, Vishay tarafından üretilen 60V rated Schottky diyottur. TO-277 SMD paketinde sunulan bu komponent, 4.6A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Forward voltajı 12A'de maksimum 610mV olan diyot, fast recovery karakteristiğine (≤500ns) ve düşük reverse leakage akımına (2.9mA @ 60V) sahiptir. -40°C ile +150°C arasında çalışan bu bileşen, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, invertörler ve benzer güç elektronik uygulamalarında doğrultma, clipping ve freewheeling diyotu olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 4.6A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2.9 mA @ 60 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277A (SMPC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 610 mV @ 12 A