V12P45-M3/87A
DIODE SCHOTTKY 45V 4.3A TO277A
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-277
Seri / Aile Numarası
V12P45-M3
V12P45-M3/87A Hakkında
V12P45-M3/87A, Vishay tarafından üretilen Surface Mount Schottky doğrultucu diyottur. 45V maksimum ters gerilim ve 4.3A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile tasarlanmıştır. TO-277 (3-PowerDFN) paketi içerisinde sunulan bu bileşen, 580mV ileri gerilimi (12A'da) ve 1mA ters sızıntı akımı (45V'da) özellikleriyle karakterize edilir. -40°C ile 150°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilen bu fast recovery diyotu (≤500ns), güç kaynakları, invertör devreleri, sürücü uygulamaları ve yüksek frekanslı anahtarlama devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 4.3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277A (SMPC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 580 mV @ 12 A