V12P12-5001M3/87A
DIODE SCHOTTKY 120V 12A TO277A
Seri / Aile Numarası
V12P12-5001M3
V12P12-5001M3/87A Hakkında
V12P12-5001M3/87A, Vishay tarafından üretilen 120V 12A kapasiteli Schottky doğrultma diyotudur. TO-277A (SMPC) yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. 500ns'den hızlı iyileşme süresi ve 800mV maximum forward voltajı ile düşük güç kaybı sağlar. -40°C ile +150°C arasında çalışabilir. Switching power supplies, DC-DC converters ve güç düzeltme devrelerinde uygulanır. Maksimum reverse voltajı 120V olup, 120V'ta reverse leakage akımı 500µA'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 12A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 120 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277A (SMPC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 800 mV @ 12 A