V10PM45-M3/I
RECTIFIER BARRIER SCHOTTKY TO-27
Seri / Aile Numarası
V10PM45
V10PM45-M3/I Hakkında
V10PM45-M3/I, Vishay tarafından üretilen bir Schottky barrier doğrultma diyotudur. TO-277A SMD paket içinde sunulan bu bileşen, 10A ortalama doğrultma akımı ve 45V maksimum ters gerilim özelliklerine sahiptir. 600mV forward voltage düşüşü ile düşük enerji kaybı sağlayan diyot, 500ns'den daha hızlı recovery time performansı gösterir. -40°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir işlem yapan bu bileşen, ağır akım uygulamaları, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüleri ve doğrultucu devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 1850pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 300 µA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277A (SMPC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 10 A