V10PM12-M3/87A
DIODE SCHOTTKY 120V 3.9A TO277A
Seri / Aile Numarası
V10PM12-M3
V10PM12-M3/87A Hakkında
V10PM12-M3/87A, Vishay tarafından üretilen 120V Schottky doğrultma diyotudur. 3.9A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu bileşen, Surface Mount TO-277A paketinde sunulmaktadır. Fast Recovery özelliği ile 500ns'den kısa anahtarlama süresi sağlayan diyot, güç kaynakları, AC/DC konvertörler ve boost konvertörlerde kullanılmaktadır. 830mV maksimum ileri gerilim ve 400µA ters kaçak akımı karakteristiği ile verimli güç yönetimi uygulamalarına uygundur. -40°C ile 150°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 3.9A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 400 µA @ 120 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277A (SMPC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 830 mV @ 10 A