V10P6-M3/87A
DIODE SCHOTTKY 60V 4.3A TO277A
Paket/Kılıf
TO-277
Seri / Aile Numarası
V10P6-M3
V10P6-M3/87A Hakkında
V10P6-M3/87A, Vishay tarafından üretilen 60V rated Schottky doğrultucu diyottur. TO-277A (SMPC) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 4.3A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 590mV maksimum forward voltajına (10A'de) sahiptir. -40°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sunar. Hızlı geri kurtarma karakteristiğine (≤500ns) sahip olan diyot, güç dönüştürme uygulamaları, SMPS devreleri, doğrultme uygulamaları ve reverse voltage protection gibi alanlarda kullanılır. Düşük reverse leakage akımı (1.9mA @ 60V) sayesinde minimum güç kaybı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 4.3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.9 mA @ 60 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277A (SMPC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 590 mV @ 10 A