V10P20-M3/87A
DIODE SCHOTTKY 200V 2.4A TO277A
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-277
Seri / Aile Numarası
V10P20-M3
V10P20-M3/87A Hakkında
Vishay V10P20-M3/87A, 200V ve 2.4A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip yüksek hızlı Schottky doğrultma diyotudur. Surface mount TO-277A (3-PowerDFN) paketinde sunulan bu komponent, düşük ön gerilim düşüşü (1.34V @ 10A) ve hızlı recovery süresi (≤500ns) özellikleriyle şekillendirme ve doğrultma uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +150°C arasında çalışabilen bileşen, güç kaynakları, ac/dc dönüştürücüler ve anahtarlamalı güç devreleri gibi uygulamalara uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 2.4A
Current - Reverse Leakage @ Vr 400 µA @ 200 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-277A (SMPC)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.34 V @ 10 A