V10D120CHM3/I
DIODE ARRAY GP
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
V10D120CHM3
V10D120CHM3/I Hakkında
V10D120CHM3/I, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montajlı pakete sahiptir ve ortak katot konfigürasyonunda iki diyottan oluşmaktadır. Bileşen, 5A ortalama doğrultulmuş akımda 940mV ileriye doğru gerilim düşümü gösterir ve 120V ters gerilime dayanabilir. Hızlı iyileşme karakteristiğine (≤500ns) sahip olup, -40°C ile +150°C arasında çalışır. Güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve doğrultma devrelerinde uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 120 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab) Variant
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AC (SMPD)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 940 mV @ 5 A