V10150CHM3/4W
DIODE SCHOTTKY 10A 150V TO-220AB
Seri / Aile Numarası
V10150CHM
V10150CHM3/4W Hakkında
V10150CHM3/4W, Vishay tarafından üretilen 150V 10A kapasiteli Schottky diyot dizisidir. TO-220-3 paketinde sunulan bu komponent, 1 çift ortak katot konfigürasyonuna sahiptir. 5A ortalama doğrultulmuş akım ve 5µA ters sızıntı akımı (100V'de) özellikleriyle düşük düşüş voltajı (1.41V @ 5A) sağlar. -55°C ile 150°C arasında çalışmaya uygun olan cihaz, hızlı geri kazanım özelliğine (≤500ns) sahiptir. Through-hole montaj türü ile güç dönüştürücüler, adaptörler ve ters akım koruma devreleri gibi uygulamalarda kullanılır. Şu anda Obsolete durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.41 V @ 5 A