UZS1V220MCL1GB
CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
UZS1V220MCL1GB
UZS1V220MCL1GB Hakkında
Nichicon UZS1V220MCL1GB, 22 µF kapasitansı ve 35V nominal gerilime sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radyal kutu paketlemesi ile kompakt tasarım sunmakta, genel amaçlı uygulamalar için uygun bir çözümdür. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu bileşen, 85°C'de 2000 saat ömür süresi garanti etmektedir. 10 kHz'de 69 mA ve 120 Hz'de 46 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, ses sistemleri, LED aydınlatma ve industrial kontrol devreleri gibi uygulamalarda kullanılır. ±20% toleransı ile tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 69 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 46 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V